Vår organisation

Styrelse


Amina Boulaabi, ordförande

Telefon: 0739800757

E-post: amina.boulaabi@mp.se


Marie Ekholm, kassör

Telefon: 035-12 19 77

E-post: marie.ekholm.mp@gmail.com


Anders Bergh, sekreterare

Telefon: 070-5216439

E-post: anders.bergh@mp.se


Linda Bjerman, vice ordförande

Telefon: 0709-708616

E-post: linda.bjerman@mp.se


Kerstin Teutsch, 2:e vice ordförande

Telefon: 070-6947597

E-post: steninge@landskap.nu


Ida Westin, ledamot

E-post: ida.westin@halmstad.se


Simon Frånander, ledamot

Telefon: 0767999272

E-post: bjarnarbast@gmail.com


Britt-Marie Larsson, ersättare

Telefon: 0708-252674

E-post: bmlarsson@hotmail.com


Mariam Younis, ersättare

E-post: mariam.younis@halmstad.se


Nejla Arica, ersättare

Telefon: 0707571428

E-post: nejlaer@yahoo.com



Valberedning
Maria Söderberg
Telefon: 073-702 89 95
E-post: maria.soderberg@mp.se

Svein Henriksen
Telefon: 070-610 81 98
E-post: svein.henriksen@halmstad.se

Mikael Östman

Telefon: 0763184558

E-post: mikael.oestman@sverige.net



Verksamhetsrevisorer
Barbro Toftgård
Telefon: 073-044 76 68
E-post: b.toftgard@telia.com

Anders Bengtsson
E-post: anders_pellekrok@hotmail.com


Grön Ungdom
Samar Madwar
E-post: samarmad59@gmail.com
Partilokal
Kungsgatan 9
302 45 Halmstad

E-post: halmstad@mp.se

Vår externa hemsida hittar du på mp.se/halmstad